• Ďarček k bicyklu

Elektrobicykel Kellys E-Carson 30 P Anthracite

Farba:

Cena s DPH
2699,00 €

Elektrobicykel E-Carson 30 P od značky Kellys vám zabezpečí spoľahlivú jazdu po meste či na lesných ... čitať viac

Farba:

Elektrobicykel Kellys E-Carson 30 P Anthracite
Cena s DPH
2699,00 €
Vyberte si veľkosť

Musíte vybrať dostupnú veľkosť

Elektrobicykel Kellys E-Carson 30 P Anthracite

Elektrobicykel Kellys E-Carson 30 P Anthracite

Elektrobicykel E-Carson 30 P od značky Kellys vám zabezpečí spoľahlivú jazdu po meste či na lesných cestách. Bicykel je zostrojený z kvalitných komponentov Shimano, odpruženej vidlice SR SUNTOUR so zdvihom 100 mm, stredového motora Panasonic GX Ultimate a odnímateľnej integrovanej batérie s kapacitou 725 Wh/20Ah. Dojazd bicykla je 150 km, takže s bicyklom zvládnete ,na jedno nabitie naozaj plnohodnotný výlet. ,

Motor disponuje tromi rýchlostnými režimami, ktoré si viete pohodlne nastaviť ovládaním priamo na riadidlách. Vďaka páčkovému riadeniu, taktiež umiestnenému na riadidlách, môžete ovládať deväťstupňovú prevodovku. Celkové pohodlie a bezpečie na bicykli umocňujú hydraulické kotúčové brzdy a kvalitné plášte, ktoré vám dovoľujú prejsť zo spevnenej cesty mesta na nerovnosti poľnej cesty. Istotou na bicykli podporí aj geometria hliníkového rámu navrhnutá s dôrazom na maximálny komfort. Počas výletov rozhodne oceníte kompletnú výbavu, ktorú bicykel poskytuje - zadné a predné osvetlenie, blatníky, zadný nosič, zvonček a stojan.

Výrobca si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia vykonať zmeny v komponentoch uvedených na tejto stránke.

Parametre

Detail

  • Rám

    KELLYS E-CARSON R-series - advanced robotic welded 6-series aluminium alloy / Designed & manufactured in EUROPE / integrated removable battery, 1.5“ tapered HT

  • Motor

    PANASONIC GX Ultimate, 95 Nm, 36 V

  • Cyklopočítač

    PANASONIC Bluetooth® 5.0 navigation Side Color Display

  • Batéria

    KELLYS Re-Charge V10 Li-ion integrovaná odnímateľná 725 Wh / kapacita 20 Ah, powered by BMZ

  • Vidlica

    SR SUNTOUR NVX 30 NLO DS (29"), 100 mm, coil spring

  • Hlavové zloženie

    FSA 1.5 semi-integrated

  • Kľuky

    MIRANDA Delta (36T) - dĺžka 170 mm

  • Radenie

    SHIMANO Cues SL-U4000-9 Rapidfire Plus

  • Menič

    SHIMANO Cues U4000 (direct mount)

  • Počet prevodov

    9

  • Kazetový pastorok

    SHIMANO Linkglide CS-LG300-9 (11-41T)

  • Reťaz

    SHIMANO Linkglide CS-LG500 (122 článkov)

  • Brzdy

    SHIMANO MT200 hydraulic disc

  • Brzdové kotúče

    predný 160 mm / zadný 160 mm

  • Brzdové páky

    SHIMANO BL-MT200

  • Náboje

    SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)

  • Ráfiky

    KLS Draft Disc 622x21 (32 dier)

  • Výplet

    stainless steel black

  • Plášte

    IMPAC Bigpac 55-622 (28"x2.15) TwinSkin alebo KENDA Kwick Nine (29"x2.0) - ReflectiveLine

  • Veľkosť kolies

    28"

  • Predstavec

    nastaviteľný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 105 mm

  • Riadidlá

    KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šírka 700 mm

  • Rukoväte

    KLS Wave 2Density ergonomic

  • Sedlovka

    KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm

  • Sedlo

    SELLE ROYAL Vivo

  • Pedále

    plast

  • Predné osvetlenie

    AXA Compactline 35

  • Zadné osvetlenie

    TRELOCK Duo Flat

  • Blatníky

    plast

  • Doplnky

    nosič z hliníkovej zliatiny, nastaviteľný stojan, zvonček

Veľkosť Výška postavy
M 171-182 cm
L 176-188 cm
Personál Najsport.sk
Potrebujete viac informácii? Sme tu pre vás.
Najsport.sk
Náš špecialista vám, čo najskôr zavolá ohľadom tohto produktu.

Recenzie zákazníkov
4,7 695 recenzií

Kornel Ondrasik

Kornel Ondrasik

Ďakujem veľmi pekne kolektívu predajne NajŠport na Bajkalskej, Bratislava za ich profesionálny prístup k zákazníkom; Zvlášť ďakujem špecialistovi Martinovi Gunišovi za jeho odbornú pomoc pri kúpe nových lyží a lyžiarskej obuvi, ako aj prilby.. všetko značka Atomic; Pán Martin Guniš mi svojou odbornosťou otvoril nové obzory a dozvedel som sa, vďaka jeho profesionálnemu prístupu k zákazníkovi, up-to-date informácie o nových trendoch v lyžiarských technológiách; Z predajne NajŠport som odchádzal s nakúpom nového lyžiarského vybavenia nielen ako veľmi spokojný zákazník, ale aj s rešpektom, že majitelia takejto špičkovej športovej predajne na Slovenskom trhu perfektne ovládajú prácu s ľudmi, a vedia zapojiť do systému predaja takých odborníkov, ako je kolektív predajne NajŠport na Bajkalskej v Bratislave, a zvlášť ako je špecialista pán Martin Guniš; Ešte raz, veľká vďaka. S úctou a pozdravom veselých Vianočných sviatkov, Kornel Ondrášik
Eva Veľká

Eva Veľká

Zakupila som si dnes v tomto obchode bezky s viazanim, topanky bezecke, snowbord topanky, mile prekvapenie ako Peter, ktory nas obsluhoval mal prehlad, poradil nam super. Za mna velmi mila obsluha, dakujeme Eva zo Serede
Jakub Vittek

Jakub Vittek

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať zamestnancovi Erikovi Rusnákovi za odborné vykonanie bike-fittingu. Je to super človek na správnom mieste a veľký odborník. Všetko patrične vysvetlil do detailov a lajckou rečou. Na všetky moje otázky odpovedal bez zaváhania. Ešte raz ďakujem.
Jakub Oleš

Jakub Oleš

Skvelá predajňa (nielen) pre cyklistov. Všetci boli veľmi ochotní a nápomocní. K mojej objednávke bol pridelený Oliver, ktorý mi spravil z nákupu bajku super zážitok. Keďže s tým začínam, mal som veľa (zjavných) otázok, s ktorými mi veľmi pomohol. Všetko sme nastavili spolu od prilby cez údržbu reťaze. Veľmi rád sa sem vrátim, či už po nový gear alebo kvôli servisu. Super!
Róbert Partl

Róbert Partl

Chcem sa poďakovat personalu z OC Tehelko za poradenstvo a za vyber skveleho bicyklu. Ich služby rad využijem zas rad znovu. Dopravili mi bicykel až domov. Hodnotim čast kde predavaju bicykle značky Trek. Chalani boli velmi ochotny. Poradili mi velmi dobre :) odporučam velmi :) Každy kto uvažuje že si tu kupi bicykel tak spravi len dobre :) Predajcovia sa vyznaju :)
Ján Vlačuha

Ján Vlačuha

Skvelý zákaznícky servis a prístup. Dlho som sa rozhodoval aký bicykel bude pre mňa najvhodnejší a predajňu som navštívil viac krát. Týmto by som sa rád poďakoval Oliverovi, ktorý mi ochotne poradil a pomohol so správnym výberom a dotiahnutím nákupu do konca. Keby každý robil svoju prácu takto, fungovalo by sa všetkým lepšie! :)